auto foto orientesanas
Reģistrācija uz pasākumu


0

Autofotoorientēšanās spēle tieši jums

Apkopojot mūsu daudzu gadu pieredzi autosporta un izklaides pasākumu rīkošanā (kopš 2000.gada!), varam palīdzēt padarīt par neaizmirstamu jūsu darba kolektīva pasākumu, sporta spēles, dzimšanas dienas ballīti, kāzas vai citus jums īpašus svētkus. 

Piedāvājam uzņēmumiem un privātpersonām savos izklaides pasākumos sarīkot autofotoorientēšanās spēli (sacensības) jūsu izvēlētajā reģionā Latvijā gan pa dienu, gan pa tumsu.

Ja jūsu uzņēmums vēl nav izlēmis, kā šogad saliedēt kolektīvu vai kā noorganizēt sporta spēles, izmēģiniet mūsu komandas organizēto autofotoorientēšanās spēli! Īpaši jūsu uzņēmumam tiks izveidota sacensību tematika, maršruts un scenārijs.

Četru stundu autofotoorientēšanās brauciens 50 km rādiusā ap Rīgu, Vidzemē vai Latgalē jūsu uzņēmumam izmaksās 470€,  ja maksimālais dalībnieku automobiļu skaits būs 10. Kurzemē – 570€.

Šajā cenā iekļauts: maršruta, papilduzdevumu izstrādāšana, izdales materiāli – kartes, fotolapas, uzdevumi, instruktāža, starta un finiša procedūra, rezultātu aprēķināšana un uzvarētāju paziņošana/apbalvošana (diplomi). 

Ja vēlaties orientēties ilgāk un/vai lielākā skaitā, droši rakstiet vai zvaniet mums.

Piedāvājam noorganizēt autofotoorientēšanās spēles/sacensības arī ārpus Latvijas.

Rakstiet uz info@brauciens.lv vai zvaniet pa tālruni 29454458 Inese Biele.
Organizators: SIA DigitalZoo.
 

MŪSU KLIENTI:

         

 

            un daudzas privātpersonas.

Mūsu partneri:

 

 

 
Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Sacensību
kalendārs

LOB6 2018
29.septembris
Piebalga

Mazais Brauciens
13.oktobris
Tukums

Pilns kalendārs »»

 Skaties arī brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.