Vōru oficiālie rezultāti

Ar 26 komandu piedalīšanos 15.jūnijā tika aizvadīts skaists autofotoorientēšanās brauciens pie mūsu kaimiņiem igauņiem. Varam droši apgalvot, ka šis bija starptautisks brauciens, jo tajā piedalījās arī 3 komandas no Igaunijas.

Brauciena maršrutā tika iekļautas īstas Veru apkārtnes pērles - gan visiem zināmas, gan mazpazīstamas. Dalībniekiem bija iespēja uztaisīt gan "ātro" bildi Munameģa pakājē, gan iepozēt pie daudz un dažādiem objektiem dabas takās, pie dzeltenajiem "National geographic" fotorāmjiem, kā arī izbaudīt slavenos igauņu kalnainos līkloču ceļus un nogaršot Igaunijas lepnuma - zemnieku saimniecības "Nopri talu" labumus.

Šoreiz daudzas komandas paspēja apmeklēt pilnīgi visus (vai gandrīz visus) kontrolpunktus - rezultātā vietu sadalījumu daudz izšķīra arī nobrauktie kilometri. Stipra uzmanība tika pievērsta uzņemšanas rakursiem, uzdevuma noteikumu precīzai izpildei ("pieci cilvēki" ir pieci – nevis trīs vai seši) utt.

A+ jeb profesionāļu klasē piedalījās 3 komandas, kuras savu vietu uz goda pjedestāla sadalīja pēc nobrauktajiem kilometriem, jo visām bija vienāds iegūto punktu skaits. Rezultātā komandai "Cietais Rieksts" - 1.vieta, komandai "Matrix" - 2.vieta, bet komanda "Frīdas kaķis RūdiŠ" paliek trešie.

Savukārt A jeb tūrisma klasē pirmo vietu ieguva komanda "ROSE". Viņi ir arī absolūtie posma uzvarētāji. Komandai "Muršķis un citi zvēri", startējot nedaudz mainītā sastāvā, izdevās izcīnīt otro vietu. Trešās vietas ieguvēji šajā klasē, līdzīgi kā A+ klasē, tika noteikti pēc nobrauktajiem kilometriem. Komandai "Whatever" izdevās izveidot īsāku maršrutu. Viņiem tiek trešā vieta. Apsveicam uzvarētājus!

Atveriet rezultātu sadaļu, tur atradīsiet oficiālos rezultātus, neieskaitītās fotogrāfijas ar paskaidrojumiem, nelielu bilžu izlasi, kā arī komandu veiktos maršrutus.

Paldies visiem par piedalīšanos!
Tiekamies "Latgales divdienniekā" 10.-11.augustā!

Lasīt pārējās, vecākas ziņas »»

Mūsu partneri:


Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.