Auto, velo, moto fotoorientēšanās spēles, īpašu maršrutu un ekskursiju izstrāde

Auto foto orientēšanās spēle – kolektīva saliedēšanai vai draugu izklaidei

Apkopojot mūsu daudzu gadu pieredzi autosporta un izklaides pasākumu rīkošanā (kopš 2000.gada!), varam palīdzēt padarīt par neaizmirstamu jūsu darba kolektīva saliedēšanas pasākumu (team building), sporta spēles, pilsētas vai pagasta svētkus, dzimšanas dienas ballīti, kāzas vai citus jums īpašus svētkus. 

Piedāvājam uzņēmumiem un privātpersonām savos izklaides pasākumos sarīkot klasiskās autofotoorientēšanās spēli jūsu izvēlētajā reģionā jebkurā diennakts laikā.

Ja jūsu uzņēmums vēl nav izlēmis, kā šogad saliedēt kolektīvu vai noorganizēt sporta spēles, izmēģiniet mūsu komandas organizēto autofotoorientēšanās spēli! Īpaši jūsu uzņēmumam tiks izveidota brauciena tematika, maršruts un scenārijs. Parasti brauciena ilgums ir 4 stundas.

Piedāvājuma cena būs atkarīga no izvēlētā brauciena reģiona, automobiļu skaita un brauciena ilguma. Taču cenas pie mums ir demokrātiskas!

Cenā būs iekļauts: maršruta, uzdevumu izstrādāšana, materiāli papīra formātā katrai komandai (kartes, fotolapas, uzdevumi), pirmsstarta instruktāža, starta un finiša procedūra, ātra un pārskatāma rezultātu aprēķināšana un uzvarētāju paziņošana/apbalvošana ar diplomiem. 

Tā kā esam klasiskās autofotoorientēšanās idejas radītāji un piekritēji, orientēšanās nenotiek ar aplikāciju, bet gan pēc parastas ceļu kartes ar tajā atzīmētiem kontrolpunktiem (bez koordinātēm). 

Individuāli vienojoties, iespējams pasākumu noorganizēt arī krievu un angļu valodās. 

Varam un protam noorganizēt autofotoorientēšanās spēles/sacensības arī ārpus Latvijas, kā arī fotoorientēšanos ar kājām, velosipēdiem, motocikliem. Esam atvērti arī "trakām" idejām.

 Piesaki savu braucienu pie mums 

vai info@brauciens.lv vai 29454458

Organizators: SIA DigitalZoo.


Bezkontakta autofotoorientēšanās

Darba kolektīviem, pašvaldībām un privātpersonām organizējam arī bezkontakta autofotoorientēšanās braucienus.

Brauciena ilgums: 4 stundas.
Brauciena reģions: jebkurš pēc jūsu izvēles.

Lai izslēgtu pulcēšanos, komandas startē un finišē no jebkuras pašu brīvi izvēlētas vietas brauciena reģionā. Tiek dots noteikts laika intervāls individuāliem startiem.

Starts/finišs un materiālu saņemšana notiek ar WhatsApp ziņu palīdzību.

Orientēšanās notiek pēc parastas ceļu kartes ar tajā atzīmētiem kontrolpunktiem (bez koordinātēm). Brauciena laikā komandām papildus tiek doti dažādi atraktīvi un interesanti uzdevumi. Navigācijas izmantošana brauciena laikā nav aizliegta.

Par brauciena izmaksām rakstiet mums uz info@brauciens.lv

Cenā būs iekļauta individuāla maršruta izstrāde, komandu reģistrācija (ja nepieciešams), nepārtraukta komunikācija ar dalībniekiem WhatsApp vidē (atbildes uz neskaidriem jautājumiem, starta/finiša, rezultātu aprēķināšanas gaitā), rezultātu aprēķināšana, dāvanu kartes no brauciens.lv pirmajām 3 vietām.


Neparasti maršruti un ekskursijas

Nav ideju, kā interesanti izklaidēties vai nav laika izplānot savam darba kolektīvam vai draugiem kādu foršu ekskursiju? 

Uzraksti vai piezvani mums un izstāsti savas vēlmes! Mēs "liksim galvas kopā" un izstrādāsim tev neparastu piedzīvojuma maršrutu vai sastādīsim ekskursiju plānu. Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt arī pavadošo auto visā piedzīvojuma laikā.   

Savas vēlmes un idejas sūti uz info@brauciens.lv vai zvani 29454458.

MŪS IZVĒLĒJUŠIES:

             

  

   

          

 

         

   un daudzas privātpersonas.

 

Mūsu partneri:


Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.