Lielais Orientēšanās Brauciens // AutoFotoOrientēšanās®
auto foto orientesanasReģistrācija uz pasākumu
39

Tuvāko
braucienu
kalendārs 

27.novembris
Cēsis
 
4.decembris
Ērgļi
 
11.decembris
Rīga
 

 

Aktuālākais 2021.gada piedāvājums - bezkontakta autofotoorientēšanās

Arī šajā, šobrīd tik mainīgajā laikā, darba kolektīviem, pašvaldībām un privātpersonām organizējam  autofotoorientēšanās braucienus, ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības normas. 

Brauciena ilgums: 4 stundas.
Brauciena reģions: jebkura vieta Latvijā pēc jūsu izvēles.

Lai izslēgtu pulcēšanos, komandas startē un finišē no jebkuras pašu brīvi izvēlētas vietas brauciena reģionā. Tiek dots noteikts laika intervāls individuāliem startiem.

Starts/finišs un materiālu saņemšana ar WhatsApp ziņu palīdzību.

Orientēšanās notiek pēc parastas ceļu kartes ar tajā atzīmētiem kontrolpunktiem (bez koordinātēm). Brauciena laikā komandām papildus tiek doti dažādi atraktīvi un interesanti uzdevumi. Navigācijas izmantošana brauciena laikā nav aizliegta.

Par brauciena izmaksām rakstiet mums uz info@brauciens.lv

Cenā būs iekļauta individuāla maršruta izstrāde, komandu reģistrācija (ja nepieciešams), nepārtraukta komunikācija ar dalībniekiem WhatApp vidē (atbildes uz neskaidriem jautājumiem, starta/finiša, rezultātu aprēķināšanas gaitā), rezultātu aprēķināšana, dāvanu kartes no brauciens.lv 80 eur vērtībā pirmajām 3 vietām.
 

Auto foto orientēšanās spēle – kolektīva saliedēšanai vai draugu izklaidei

Apkopojot mūsu daudzu gadu pieredzi autosporta un izklaides pasākumu rīkošanā (kopš 2000.gada!), varam palīdzēt padarīt par neaizmirstamu jūsu darba kolektīva saliedēšanas pasākumu (team building), sporta spēles, pilsētas vai pagasta svētkus, dzimšanas dienas ballīti, kāzas vai citus jums īpašus svētkus. 

Piedāvājam uzņēmumiem un privātpersonām savos izklaides pasākumos sarīkot klasiskās autofotoorientēšanās spēli jūsu izvēlētajā reģionā Latvijā gan pa dienu, gan tumsā.

Ja jūsu uzņēmums vēl nav izlēmis, kā šogad saliedēt kolektīvu vai noorganizēt sporta spēles, izmēģiniet mūsu komandas organizēto autofotoorientēšanās spēli! Īpaši jūsu uzņēmumam tiks izveidota brauciena tematika, maršruts un scenārijs.

Četru stundu autofotoorientēšanās brauciens 50-60 km rādiusā ap Rīgu, Vidzemē vai Latgalē jūsu uzņēmumam izmaksās 500€,  ja komandu automobiļu skaits būs līdz 10. Kurzemē – 570€.

Šajā cenā iekļauts: maršruta, uzdevumu izstrādāšana, izdales materiāli – kartes, fotolapas, uzdevumi, instruktāža, starta un finiša procedūra, ļoti ātra un pārskatāma rezultātu aprēķināšana un uzvarētāju paziņošana/apbalvošana ar diplomiem. 

Tā kā esam klasiskās autofotoorientēšanās idejas radītāji un piekritēji, orientēšanās nenotiek ar aplikāciju, bet gan pēc parastas ceļu kartes ar tajā atzīmētiem kontrolpunktiem (bez koordinātēm). 

Ja vēlaties orientēties ilgāk un/vai lielākā skaitā, droši rakstiet vai zvaniet mums. Individuāli vienojoties, iespējams pasākumu noorganizēt arī krievu un angļu valodās. 

Par papildus maksu piedāvājam jūsu pasākuma starta/finiša vietu vizuāli noformēt atbilstoši jūsu vēlmēm - telpu dekorēšana, galdu noformēšana, personalizētas balvas/dāvanas, galda kartes u.c. 

Piedāvājam noorganizēt autofotoorientēšanās spēles/sacensības arī ārpus Latvijas. Esam atvērti arī "trakām" idejām.

 Piesaki savu braucienu pie mums 

vai info@brauciens.lv vai 29454458

Organizators: SIA DigitalZoo.

MŪS IZVĒLĒJUŠIES:

            

  

   

          

 

         

   un daudzas privātpersonas.

 

Mūsu partneri:

Uzdavini piedzivojumus

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.