Lielais Orientēšanās Brauciens // AutoFotoOrientēšanās®
auto foto orientesanasReģistrācija uz pasākumu
24

Tuvāko
braucienu
kalendārs

27.februāris 
Iecava-Vecumnieki-Baldone
 
13.marts
Tukums   
 
15.maijs
Valmiera
 

 

Auto foto orientēšanās spēle – kolektīva saliedēšanai vai draugu izklaidei

Apkopojot mūsu daudzu gadu pieredzi autosporta un izklaides pasākumu rīkošanā (kopš 2000.gada!), varam palīdzēt padarīt par neaizmirstamu jūsu darba kolektīva saliedēšanas pasākumu (team building), sporta spēles, pilsētas vai pagasta svētkus, dzimšanas dienas ballīti, kāzas vai citus jums īpašus svētkus. 

Piedāvājam uzņēmumiem un privātpersonām savos izklaides pasākumos sarīkot autofotoorientēšanās spēli (sacensības) jūsu izvēlētajā reģionā Latvijā gan pa dienu, gan tumsā.

Ja jūsu uzņēmums vēl nav izlēmis, kā šogad saliedēt kolektīvu vai noorganizēt sporta spēles, izmēģiniet mūsu komandas organizēto autofotoorientēšanās spēli! Īpaši jūsu uzņēmumam tiks izveidota sacensību tematika, maršruts un scenārijs.

Četru stundu autofotoorientēšanās brauciens 50-60 km rādiusā ap Rīgu, Vidzemē vai Latgalē jūsu uzņēmumam izmaksās 470€,  ja komandu automobiļu skaits būs līdz 10. Kurzemē – 570€.

Šajā cenā iekļauts: maršruta, uzdevumu izstrādāšana, izdales materiāli – kartes, fotolapas, uzdevumi, instruktāža, starta un finiša procedūra, ļoti ātra un pārskatāma rezultātu aprēķināšana un uzvarētāju paziņošana/apbalvošana ar diplomiem. 

Ja vēlaties orientēties ilgāk un/vai lielākā skaitā, droši rakstiet vai zvaniet mums. Individuāli vienojoties, iespējams pasākumu noorganizēt arī krievu un angļu valodās. 

Par papildus maksu piedāvājam jūsu pasākuma starta/finiša vietu vizuāli noformēt atbilstoši jūsu vēlmēm - telpu dekorēšana, galdu noformēšana, personalizētas balvas/dāvanas, galda kartes u.c. 

Piedāvājam noorganizēt autofotoorientēšanās spēles/sacensības arī ārpus Latvijas. Esam atvērti arī "trakām" idejām.

 Piesaki savas sacensības pie mums 

vai info@brauciens.lv vai 20211324

Organizators: SIA DigitalZoo.

MŪS IZVĒLĒJUŠIES:

 

  

   

          

 

         

   un daudzas privātpersonas.

 

Mūsu partneri:

Uzdavini piedzivojumus

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.