auto foto orientesanas
Reģistrācija uz pasākumu


0

Gada noslēguma brauciens - 10.novembrī

Ir sākusies reģistrācija uz šī gada pēdējo Lielo Orientēšanās braucienu "Ķekava-Ragana".
 

10.novembrī visi tiek aicināti doties autofotoorientēšanās medībās pa šķietami zināmu reģionu un mazpilsētām, kas attīstās un piedāvā ceļotājiem arvien jaunus, apskates vērtus objektus un atpūtas iespējas.

Par starta un finiša vietām tiks ziņots jau tuvākajā laikā. 
 
Tiem, kas nokavēja lēto dalības maksu – iespējams, ka mūsu Facebook lapā var atrast SLEPENO KODU, kas dod atlaidi dalībai šajā posmā.
 
Pēc finiša notiks tradicionālā gada noslēguma balle (par papildus maksu) ar ēdināšanu un izklaides programmu. Tiks veikta atsevišķa reģistrācija uz balli. Tā kā Latvijā ir maz vietu, kuras par pieņemamu cenu var uzņemt lielu ballētāju skaitu, balles dalībnieku skaits būs ierobežots. Arī par to jau tuvākajā laikā tiks ziņots. 
 
Izzini un apceļo Latviju kopā ar mums!
 
  

Rudenīgās izklaides Piebalgā

Kafijas, tējas, alus un stipro dzērienu baudīšana, malkas skaldīšana, zīļu, ābolu un kastaņu lasīšana, kartes lasīšana un kontrolpunktu meklēšana Piebalgas līkločos - tik daudz un vēl vairāk piedzīvoja 56 Lielā Orientēšanās brauciena “Piebalga 2018” dalībnieku komandas, kas 29.septembra rītā pulcējās Bērzkrogā.

Kā minēja viena no dalībniecēm:”Līdz tam es nezināju, cik īsas mēdz būt 7 stundas!” Tik tiešām, 7 stundas bija krietni par maz, lai atrastu pilnīgi visus kontrolpunktus. Taču tas nemazināja dalībnieku prieku par viesmīlīgajiem kontrolpunktu saimniekiem, interesantajām un neparastajām apskates vietām, labajiem laikapstākļiem un skaistajiem dabas skatiem, par aktīvi pavadītu dienu, gūstot pozitīvu adrenalīnu visai nākamajai darba nedēļai.

Vairākas komandas neuzmanības dēļ zaudēja punktus brīvdabas muzejā “Vēveri”, citām savukārt netika ieskaitītas kapliču bildes. Slēpto rēķināmo kontrolpunktu atrada tikai 3 komandas.

Vietu sadalījums šajā braucienā ir šāds:

A klasē 1.vietu iegūst komanda “Āpasau!” (18681 punkti).

2.vietu A klasē iegūst komanda “Plāns C” (18164 punkti).

Savukārt 3.vietā ierindojās komanda “Zvērīgie airētāji". Viņiem 17860 punkti.

A+ jeb profesionāļu klasē šoreiz neierastāks vietu sadalījums.

Tā 1.vietu izcīna komanda “Baltic Team” (18890 punkti), kas šoreiz startēja nedaudz citādā sastāvā.

Otrajā vietā A+ klasē pašiem sev par pārsteigumu ierindojas komanda “Gā-Zē-Bē”, iegūstot 18473 punktus, un atstājot sev aiz muguras A+ klases līderus - komandu “Brauc un Filtrē”, kas ar 18387 punktiem šoreiz paliek trešie.

Apsveicam uzvarētājus!

Balvas uzvarētājiem nodrošina Cesvaines brūzis, Cesvaines Alus Darītava, brīvdienu māja "Dzirnavkalns", Zāļutējas.lv, Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs.
 

Rezultātu sadaļā publicēti oficiālie rezultāti un veiktie maršruti. Savukārt mūsu Facebook lapā atrodamas komandu neieskaitītās bildes un interesantākās bildes.

Jūs jau varat reģistrēt savu komandu dalībai arī citās mūsu sacensībās: atvērta reģistrācija uz Mazo Orientēšanās braucienu 13.oktobrī Tukuma pusē, Nakts Orientēšanās braucienu Vecpiebalgā 1.decembrī, kā arī uz 2018.gada noslēguma Lielo Orientēšanās braucienu "Ķekava-Ragana" 10.novembrī ar ballīti beigās. Ballīte par papildus maksu.

Atgādinām, ka noteikti vērts sekot mūsu Facebook lapām, jo reizēm aktuālākā informācija parādās tieši un tikai tur: brauciens un nakts brauciens.

Lasīt pārējās, vecākas ziņas »»

Mūsu partneri:

 

 

 
Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Sacensību
kalendārs

LOB7 2018
10.novembris
Ķekava-Ragana

Nakts Brauciens
1.decembris
Vecpiebalga

Mazais Brauciens
15.decembris
Sigulda

Pilns kalendārs »»

 Skaties arī brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.