auto foto orientesanas




Reģistrācija uz pasākumu


0





Dalībnieku saraksts

2017.gada 30.septembris

Lielais Orientēšanās brauciens, VI posms

Sprīdītis 2017

Sacensību reģiona karte

Nr. Pilots Stūrmanis Komanda
1. M.Bērziņš I.Speciusa merida.lv
2. D.Kalnozola L.Spēka Smalkais stils
3. K.Guļajeva L.Urbāns Citroni
4. I.Cirīte I.Špaka Ķeram vēju
5. E.Girvaitis K.Bogdanovs Avantūristi
6. U.Grieze J.Bariss Rudais zaķis
7. V.G E.P Brauc un filtrē
8. U.Irbe J.Irbe Irbez
9. E.Šulce I.Kirsone Kad tad, ja ne tagad!?
10. I.Spārīte K.Prauliņš Nu tik būs!
11. J.Marta L.Endlere ČONKAS
12. G.Veismanis G.Veismane Resnie Putni
13. G.Gailums I.Gulbe Juniori
14. A.Bušs M.Buša Bušiņi
15. V.Ozoliņa M.Ozoliņš Matrix
16. A.Gailis I.Roga-Gaile Aiziet!
17. E.Rubina E.Ripa EŽŽY
18. R.Klusa V.Vestmane Frīda
19. I.Šaboha I.Gailīte Bez sirdapziņa spārmetumiem
20. E.Štubis K.Bargs ELKS
21. D.Reinkopa I.Zicāne Zem droša spārna
22. A.Neimanis S.Neimane Zaļie eži
23. J.Kausinieks M.Zaļeskis Hektors
24. K.Asnis M.Asne Cietu seju
25. I.Sebre A.Sebre AABI
26. T.Līdumnieks T.Purgailis Palaiž garām
27. E.Muzikants J.Šteinbriks Pieci bagāžniekā
28. A.Dukats V.Krauja Plāns C
29. A.Klagišs B.Klagiša Avārijas brigāde
30. G.Roga S.Roga Ozo30
31. R.Līcis M.Līce Vēsā Mierā
32. J.Gulbis I.Korde Lidojošie Gulbji
33. J.Lievītis A.Grigoļunovičs Quattro Racing Team
34. J.Ulmis T.Ulmis Gā-Zē-Bē
35. I.Priede I.Liepiņa Četras trakas autosievas
36. I.Juškāns A.Janbergs Varemix
37. L.Jankevica L.Kesmina Kešmašīna
38. J.Skruļs E.Piesis MOS 412
39. D.Liepieņš M.Medne 7 gulētāji
40. D.Berkmane R.Berkmanis Āpasau
41. O.Plonis G.Sirmants Zvērīgie airētāji
42. L.Ozoliņa O.Žabko Madame Taurins
43. O.Vītoliņš J.Vītoliņš KALVE
44. U.Šnore Z.Zālīte Ūpju ligzda
45. A.Zvejnieks A.Zvejniece A kur ir ziemeļi?
46. D.Daugaviete A.Staņevičis Mēs un auto
47. J.Druvaskalns E.Glebavičs Razbainieki
48. A.Dortāne A.Felša A Komanda
49. I.Beizaka L.Lisovska XTream Moms
50. M.Blāze-Pēterso... M.Blāze-Pētersone VENTIŅI
51. N.Rēders V.Beinarts Šakataka
52. M.Sparāns A.Veiskopa MEHA
53. B.Bašķere P.apinis 21
54. M.Zeltiņš R.Meždreijs SK-LAB
55. J.Potehins A.Puķīte-Potehina Kaimiņi
56. A.Orniņa M.Šalta Migla
I.SABULE I.GOTLAUFA MIX


* - Ar sarkanu krāsu apzīmētas ekipāžas, kas pieteikušās, bet nav apmaksājušas dalību ilgāk kā 2 dienas. Nosvītrotas tās ekipāžas, kas maksājumu nav veikušas 3 dienas.



Uz šo brīdi pieteikušās 57 ekipāžas, no tiem apstiprinātas: 56

Atceries, ka pieteikums tiks akceptēts tikai pēc dalības maksas saņemšanas. Kā samaksāt, lasi šeit »»
Pieteikšanās anketa »»
Dalībnieku saraksts »»





Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus





 

 



Sacensību
kalendārs

6.posms 30.septembris
Tērvete-Lietuva

7.posms 4.novembris
Ērgļi (noslēguma posms ar apbalvošanu un balli)

Naktsposms #5
9.decembris
Cēsis
orientesanas.lv

 
 

 

 



Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.