Lielais Orientēšanās Brauciens // AutoFotoOrientēšanās®
auto foto orientesanasReģistrācija uz pasākumu
39

Tuvāko
braucienu
kalendārs 

27.novembris
Cēsis
 
4.decembris
Ērgļi
 
11.decembris
Rīga
 

 

Autofotoorientēšanās maršruti individuāliem ceļotājiem

Esam sastādījuši Jums interesantus, izzinošus atpūtas maršrutus ar autofotoorientēšanās spēles elementiem individuāliem ceļotājiem.

Maršrutos ir iekļauti interesanti un kādam, iespējams, vēl nezināmi vai sen neapmeklēti apskates objekti, dabas takas un ievērības cienīgas vietas.

Katru maršrutu varat veikt jebkurā sev vēlamā dienā un laikā, ievērojot sociālo distancēšanos un pārējos valstī noteiktos ierobežojumus. Maršrutiem nav konkrēta starta un finiša vietas - ceļojumu var sākt no jebkura kontrolpunkta. Nav noteikta arī kontrolpunktu apmeklēšanas secība, netiek kontrolēts braucienā pavadītais laiks un netiek aprēķināti rezultāti.

Maršruti ir interesanti un izzinoši gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tas ir ideāls veids, kā nesteidzoties gūt savas pirmās autofotoorientēšanās iemaņas un sajust piedzīvojuma garšu.

Katra maršruta nesteidzīgai izbraukšanai un papildus apskates vietu apmeklējumam varat ieplānot visu dienu vai sadalīt to vairākās dienās. Noteikti paņemiet līdzi piknika grozu, jo katrā maršrutā ir iespēja sarīkot sev pikniku brīvā daba kādā no kontrolpunktiem vai papildus ieteiktajās apskates vietās.

Piedāvājuma cena: katrs maršruts 10€.

Piedāvājumā iekļauts:

* Orientēšanās karte ar kontrolpunktiem – izdrukājama, ielādējama viedtālrunī kā foto, kā arī google maps formātā (.kml)
* Fotolapa ar meklējamo KP fragmentiem jauktā secībā – izdrukājama un/vai ielādējama viedtālrunī
* Papilduzdevums, kas padarīs ceļojumu vēl aizraujošāku – pdf
* Papildus informācija par citām apskates vērtām vietām, kuras iesakām apmeklēt ceļojuma laikā, īpaši nenovirzoties no autofotoorientēšanās maršruta – pdf
* Pamācība saņemto materiālu pareizai ielādei un izmantošanai - pdf

Maršrutus var iegādāties šeit »» (šobrīd pārbūves stadijā, nedarbojas)

Ja esat piedalījies kādā no mūsu organizētajiem braucieniem šajos reģionos sacensību režīmā, izvērtējiet individuālo maršrutu iegādes nepieciešamību.

Mūsu partneri:

Uzdavini piedzivojumus

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.