2011.gadā autofotoorientēšanās sacensību dalībnieki uzsāka "Labo darbu" tradīciju, gandrīz katrā posmā kopīgi padarot kādu sabiedriski lietderīgu darbu.

 

2023.gads

Birzgales pagasta pārvalde izsaka lielu pateicību autofotoorientēšanās dalībniekiem par dalību www.brauciens.lv...

Posted by Brauciens on Wednesday, November 29, 2023


Mālpils braucienā notika arī tradicionālie Labie darbi. Šoreiz pie vērtīgām dāvanām tika Allažu bērnu un ģimenes...

Posted by Brauciens on Saturday, January 28, 2023

 

 

2022.gads

 

Rudenīgajā sestdienā Tabitas Sirds Kuldīgas humanitārais punkts bija iekļauts Brauciens autoorientēšanās maršrutā un pie...

Posted by Vineta Brūdere-Sedliņa on Saturday, September 24, 2022

 

 

2021.gads

Paldies Brauciens rīkotam autofotoorientēšanās Cēsis pasākumam, kura laikā, tās dalībnieki atbalstīja ar sagatavotām...

Posted by Bethelight on Svētdiena, 2021. gada 28. Novembris

 

Paldies autofotoorientēšanās dalībniekiem no Talsu kaķu mājas par ziedojumiem!

Posted by Brauciens on Trešdiena, 2021. gada 29. septembris

 

Tieši pirms 10 gadiem autofotoorientēšanās sacensību Brauciens dalībnieki uzsāka "Labo darbu" tradīciju, gandrīz katrā...

Posted by Nīgrandes pagasta bibliotēka on Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs

 

Ķerot ziemu Tukuma pusē Vēl pavisam nedaudz ziemas paguva noķert 52 auto komandas, kuras 13.marta rītā devās Lielajā...

Posted by Brauciens on Trešdiena, 2021. gada 17. marts

2020.gads

Viens no Lielā autofotoorientēšanās brauciena “Latgales piedzīvojums 2020” kontrolpunktiem bija Varakļānu novada...

Posted by Brauciens on Sestdiena, 2020. gada 22. augusts

 

2019.gads

Posted by Brauciens on Ceturtdiena, 2019. gada 28. Novembris

 

Posted by Brauciens on Pirmdiena, 2019. gada 17. jūnijs

 

Sirsnīgs paldies autofotoorientēšanās brauciena Gulbene'19 rallija organizatoriem un dalībniekiem par dāsnajām dāvanām Rugāju SAC, kuras mums noderēs ikdienā.Ar patiesu cieņu Sarmīte, Rugāju SAC vadītāja.

Posted by Brauciens on Trešdiena, 2019. gada 6. marts

 

PATEICĪBA "CITĀDA PIERĪGA" DALĪBNIEKIEMMellupu sociālo māju un tuvējo ciemu (Mellupu un Plakanciema) ...

Posted by Brauciens on Trešdiena, 2019. gada 16. janvāris

 

2018.gads

Posted by Brauciens on Otrdiena, 2018. gada 9. oktobris

 

Posted by Brauciens on Otrdiena, 2018. gada 18. septembris

 

Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Laimiņa” valde: Esam priecīgi, ka brauciens.lv komanda par Labo...

Posted by Brauciens on otrdiena, 2018. gada 6. marts

2017.gads

Paldies Brauciens dalībniekiem no Pļaviņu novada senioriem.

Dāvātais - ikdienai ļoti nepieciešams un noderīgs. 

 

Brauciens pa Sprīdīša laimīgo zemi

Katra cilvēka dzīves galvenais uzdevums ir iemācīties dot un pieņemt mīlestību. Vienīgais lineāls, ar ko var mērīt cilvēka dzīvi, ir - cik daudz mīlestības ir viņa dzīvē. Mīlestība ir dvēseles darbs. Tā ir gatavība mainīties, attīstīties un paplašināt savu personību otra cilvēka labā. Vislielākais izaicinājums mūsu dzīvē ir citi cilvēki.

30.septembris – jauka, saulaina un īpaša diena, jo pasaku varoņa Sprīdīša laimīgajā zemē notiek auto foto orientēšanas sacensības un pie mums Elejas jauniešu centrā ir kontrolpunkts, kurā sagaidījām komandas – ļoti jaukus, pozitīvi noskaņotus, sirsnīgus , smaidīgus, bet ļoti, ļoti steidzīgus cilvēkus, kuriem dienas laikā bija jāsameklē ļoti daudz kontrolpunktu.

Katra komanda bija sarūpējusi kādu cienastu. Vēlāk līdz vēlam vakaram saiņojām saziedotos našķus, lai svētdien 1. oktobrī – Senioru dienā iepriecinātu vecos cilvēkus.

Esam priecīgi, ka šajā trakajā, steidzīgajā dzīves ritenī, kad ikdienas darbu noslogoti paskrienam viens otram garām, bija iespēja satikt tik jaukus cilvēkus. Jutām līdzi pilnīgi visām komandām.

Liels paldies šī pasākuma organizatoriem un visiem dalībniekiem. Lai ar mūsu visu labajiem darbiem cilvēki un pasaule kļūtu kaut nedaudz labāka!

Ar cieņu, Elejas brīvprātīgo jauniešu vārdā Inga

 

Madonā pie dāvanām tiek Ļaudona

10.jūnijā laikā, kad notika 9. un 12.klašu izlaidums Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā, citu klašu skolēni ar prieku un pateicību sagaidīja Lielā Orientēšanās Brauciena dalībniekus, kas dāvināja skolas bērniem ļoti nepieciešamās lietas.

Ticiet gan, brīnumi vēl notiek...

Lūk kādi brīnumi notika pie mums Puzes invalīdu biedrībā ,,Labas pārmaiņas”. Sākšu uzreiz ar to, ka 11. martā ar lielu neticību piekritu uzņemt ciemiņus un atvērt kontrolpunktu labo darbu rallijam.

Manas meitenes gatavoja katrai ekipāžai kartiņu ar dzejolīti Pužiņu izloksnē. Un tad 10.45 it kā būtu pāršalkusi vētra, un no malu malām sāka birt dāvanas. Biedrība pildījās ar dažādiem našķiem un citām mantām. 10 gadu pastāvēšanas laikā pie mums biedrībā nav ciemojušies tik daudz jaunu, smaidīgu un enerģijas pārpilnu jauniešu.

Vienīgi gribu teikt, ka ļoti žēl, ka šis pasākums notiek tik lielā steigā, gandrīz visus jau nepaguvām uzrunāt, lai drusku iepazītos tuvāk. Bet vienalga visu ,,Labas pārmaiņas” biedru vārdā gribam teikt lielu paldies pasākumu organizatoriem, kas šo pasākumu novirzīja caur mūsu biedrību, kā arī paldies visiem rallija dalībniekiem par dāvanām.

Ticiet, brīnumi vēl notiek un

Un ja tev pilste vaļigs brītiš,
Atbrouc paciemtes uz Pūz.!

Auto foto orientēšanās dalībnieki pārsteidz Saldu

2017. gada 28. janvāris Saldus Tūrisma informācijas centram bija ļoti īpaša diena, jo sadarbībā ar auto foto orientēšanās brauciena organizatoriem Saldu un informācijas centru apmeklēja 63 auto ekipāžas, kuras uz Saldu atbrauca pilnām rokām dāvanu…

Brauciena dalībniekiem ik braucienu doti īpaši uzdevumi un šoreiz uz Saldus aicinājumu izveidot radošu dāvanu atsaucās it visas komandas, atvedot neticami dažādus un skaistus darbus. To skaitā milzu filca bite, saldus saule visdažādākajās variācijās, vaska šūnu baznīca, celtniecības putu medus pods, dažādas mūsu pašu “gotiņas” un vēl ļoti daudz un dažādu darbu... Tā kā šie darbi ir tik skaisti un neparasti, tad tos noteikti vēlamies parādīt arī Saldus iedzīvotājiem un no 10. līdz 17. februārim tie būs apskatāmi Saldus Tūrisma informācijas centra izstāžu zālē.

Vislielāko pārsteigumu tomēr sagādāja nevis radošie darbi, bet cilvēku milzīgā atsaucība, ziedojot kancelejas preces, spēles, virtuves piederumus, drēbes un citas noderīgas lietas. Saldus Tūrisma informācijas centrs un Saldus sociālais dienests izsaka vissirsnīgāko pateicību ikkatrai ekipāžai, jo katrs ziedojums nesīs prieku kādam dienas centra apmeklētājam, kādai trūcīgai ģimenei un kādam mazam ķiparam.

"Gūt var dodot, gūt var ņemot, Dodot gūtais neatņemams" – Rainis

Informāciju sagatavoja p/a
“Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”
tūrisma un starptautisko attiecību speciāliste Dina Neimeta

 

2016.gads

Gada noslēguma posma labie darbi Likteņdārzā un ĢAC "Saulstarti" Salas novadā

Sakām mīļu, jo mīļu paldies pasākuma organizētājiem, idejas autoriem un tās īstenotājiem par sagādātajām noderīgām un skaistām Ziemassvētku dāvanām Ģimenes atbalsta centra "Saulstari"bērniem!

Paldies katram par apciemojumu, dzīvesprieku un smaidu, ko dāvājāt mums!

Lai jauks šis vakars!

Pie mums reģistrējās 78 komandas.

Ar cieņu
ĢAC "Saulstari" kolektīvs

Talsu serpentīns iepriecina Mērsraga novada iedzīvotājus

....IR LIETAS UN TĀDI DARBI, PAR KURIEM IRVĒRTS TEIKT PALDIES, UN IR CILVĒKI, KURI  PELNĪJUŠI  SAŅEMT  PALDIES!

Mērsraga Sociālais dienests 2016. gada 08. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 mīļi sagaidīja Mērsraga brīvā laika pavadīšanas centra telpās „Talsu serpentīns” komandas ar iekurtu kamīnu, laba vēlējuma vārdiem un salduma našķi.

Pirmā komanda reģistrējās plkst. 10.55. Kopā bija atbraukušas 88 komandas. Katrai komandai bija uzdevums sagādāt nelielu paciņu ar pārtikas krājumiem. Mēs bijām ļoti pārsteigti par dalībnieku aktivitāti, dažas komandas bija padomājušas par ļoti brīnišķīgu noformējumu, kurās bija iesaiņota pārtika. Komandas bija sagādājuši ābolu kasti un ķirbi, kuru nogādājām Mērsraga vidusskolas ēdnīcā, lai skolēni varētu brīvi paņemt. Cita komanda bija sarūpējusi bērnu un pieaugušo drēbes, apavus. Pārtikas maisiņos un kastēs bija sarūpēti – milti, makaroni, saldumi bērniem, tējas, kafijas, ziemas krājumi burciņās, desas, maize, auzu pārslas, konservi dažādi, kompoti u.c. visus nemaz nevar uzskaitīt.

Mēs bijām ļoti pārsteigti par lielo daudzumu pārtikas pakām, kastēm. Katra komanda mūs iepriecināja ar labo sirdi, labiem vēlējumiem,smaidiem. Katra komanda bija priecīga, stāstīja atgadījumus, braucot uz Mērsragu.

Es ļoti ceru, ka meitenes, kuras bija iebraukušas grāvī un pārdūrušas mašīnas riepu, finišēja veiksmīgi arī mājās! Mums Mērsragā šī diena pagāja loti ātri, būsim ar pozitīvām emocijām vēl ilgu laiku, kamēr izdalīsim pārtikas kastes, maisiņus.

Pie pārtikas maisiņiem, kastēm būs iespēja tikt Mērsraga iedzīvotājiem - vientuļiem pensionāriem, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm/personām, daudzbērnu ģimenēm.

Pirmdienas rītā mazliet pašķirojām šos maisiņus, kastes, 15 pārtikas kastes būs daudzbērnu ģimenēm, 9 pārtikas maisiņi ceļos pie trūcīgām ģimenēm, kurās ir bērni, 48 pārtikas maisiņi ceļos pie trūcīgām un maznodrošinātām personām, vientuļiem pensionāriem un citām ģimenēm, kuriem nav neviens no šiem statusiem, bet būtu priecīgi par pārtikas paku.

Gribu teikt Lielu, Lielu paldies katram „Talsu serpentīns” dalībniekam, kurš vēlējās palīdzēt Mērsraga iedzīvotājiem. No sākuma es domāju var būt pārtikas paciņas kādu daļu izdalīt šajā mēnesī un kādu daļu Ziemassvētkos, bet tad apdomāju, kādēļ mēs cilvēki (arī es tajā skaitā) vienmēr vēlamies kaut ko dāvināt, ziedot tieši Ziemassvētkos? Tādēļ nolēmām, visas pārtikas un citas pakas izdalīsim šajā mēnesī, lai cilvēkiem ir prieks šajā mēnesī. 

Pasaule ir tik gaiša un laimīga, cik laimīgu mēs to mākam ieraudzīt un citiem parādīt. (K.Skalbe)

Ar cieņu, Mērsraga novada Sociālā dienesta vadītāja – Gunta Fībiga

 

13.augusts "Braucam uz Munameģi!" - labie darbi Zeltiņu muzejā un Apē.

Sveiciens no Zeltiņiem visiem 13.augusta AutoFotoOrientēšanās dalībniekiem un organizatoriem!


Brauciens beidzies, bet labie darbi palikuši. Milzum LIELS PALDIES katram, kas atrada un dāvāja Zeltiņu muzejam padomju laika priekšmetus! Jūs esat paveikuši ko grandiozu, jo manās rokās nonākuši gan lieli, gan mazi 449 priekšmeti.

Papildus paldies ģimenēm, kuras atdeva savu mīļo cilvēku laika gaitā saņemtās dāvanas, lai turpmāk tās varētu apskatīt lieli un mazi, tāli un tuvi viesi.

Bijāt nopietni gatavojušies, jo pievienotā informācija par priekšmetu ir zelta vērta. Pie vectēvam dāvātā portfeļa pievienotais mazdēla “Vectēva portfeļa stāsts” – kaut kas unikāls.

Neņemiet ļaunā, bet dažas lietas nonāks Viktora Ķirpa Ates muzejā un Bejas novadpētniecības centrā, jo tās šajās vietās iederēsies labāk (atbilstoši tematikai).

Paldies organizatoriem, kuri, neskatoties ne uz ko, rīko šādus pasākumus, iepazīstinot dalībniekus ar (manuprāt) interesantām vietām!

Paldies par Jūsu vēlēšanos darīt, jautro omu! Lai visiem pietiek enerģijas un
Gaidot atkal ciemos – Zeltiņu muzeja Sandra.

P.S. Atsevišķi paldies “Neaizmirstulītēm” (viņas zina par ko) un sveiciens komandas “Gulbīši @ Co” dalībnieka kaimiņam.

 

Paldies Jums par ļoti interesanto 13.augusta pasākumu!

Apes kontrolpunktā strādājot, satikām tik ļoti daudzus aktīvus, pozitīvi noskaņotus cilvēkus-sacensību dalībniekus, ka pat lietus šai optimistiskajai noskaņai neko nespēja padarīt!

Topošajam Apes centra Vietrādim/virzienrādītājam sacensību laikā komandas saziedojušas 366,89 eur! Sirsnīgi pateicamies!

Veicot uzdevumu “Turpinām folklorista Dāvja Ozoliņa darbu”, komandas mums atstāja vairāk kā 70 ar izdomu radītas jaunas tautasdziesmas, kam iesākuma bija dota pirmā rindiņa.

Piemēram, šīs :
“Es atnācu raudzīties,
kā top Apē vietrādītis,
Visi redz, visi zin
Kur tā mūsu Ape ir!”

“Tā dziedāja laicēnieši,
Vēderiņus kasīdami,
Apes alu izdzēruši,
Smiltenē nokrituši!”

 Astra Binde, Apes tūrisma darba organizatore

11.jūnijs "Saletsas valdzinājums" - dāvanas pansionātam "Pērle" Katvaru pagastā.

Sestdien, 11. jūnijā visas dienas garumā pie pansionāta "Pērle" Pociemā viena pēc otras piestāja automašīnas, kopskaitā ap 100. Šajā dienā Latvijā norisinājās Lielais Orientēšanās Brauciens, kura laikā dalībnieki meklēja un fotografēja interesantas tūrisma vietas un objektus. Turklāt visi sacensību dalībnieki piedalījās labdarības akcijā, darot kādu labu darbu. Tā kā maršruts vijās arī cauri Limbažu novadam, tad viens no kontrolpunktiem bija veco ļaužu mītne "PĒRLE". Braucienu koordinēja Inese Biele no Madonas novada. Tajā piedalījās komandas no Saldus, Bauskas, Ķekavas Rīgas, Madonas, Limbažiem, Salacgrīvas un citām vietām, arī Līga un Ivo no laikraksta "Auseklis" redakcijas un TDA "Katvari" pārstāvji.

Kad pirmdienas rītā pansionāta vadītāja Ilze Elste izrādīja man saziedotās mantas, arī es biju patīkami pārsteigta. Labdarības akcijā orientēšanās sacensību dalībnieki pansionāta vajadzībām bija uzdāvinājuši palagus, spilvenus, dvieļus, pledus, segas, pat kasti ar eņģelīšiem. Visu nav iespējams uzskaitīt. -Tikko no Vācijas saņēmām funkcionālās gultas, nu arī ir jauna gultas veļa. Ļoti patīkams pārsteigums. Šādu labdarību "Pērle" līdz šim nav piedzīvojusi. Fantastiski!- no visas sirds priecājās vadītāja. Jāteic, "Pērle" to ir pelnījusi. Ilzīte darbā ieliek sirdi un dvēseli. Pansijas apkaime vienos ziedos. Telpas sapostas, sirmgalvji aprūpēti sirsnībā un mīlestībā. Starp aprūpētājiem un iemītniekiem valda ģimeniskas attiecības. Pati vadītāja vienmēr starojoša, smaidoša. Vienmēr katram atrod mīļus vārdus.

Priekā par dāvinājumu ļoti vēlējās dalīties aktīvās iemītnieces Skaidrīte un Agra. Lūk, viņu sacītais. - Cik mūsu Latvijā ir labi cilvēki! Mēs smaidījām ar asarām acīs. Mūs abas aizkustināja ģimenes ar bērniem. Vienai ģimenītei uz rokām bija mazs bēbītis. Paldies labajiem cilvēkiem par ļoti derīgu mantu dāvinājumu! Lai Dievs dod visiem veselību!

Savukārt Ilze saka PALDIES arī rallija vadītājai Inesei Bielei .- Jūs mūs bezgala iepriecinājāt! Pateicoties Jums un sacensību dalībniekiem mūsos ienāca prieks. Lai Jums daudz radošu ideju arī turpmāk! Paldies par labajiem darbiem!

Edīte MELNE no Friča Bārdas dzimtenes

16.aprīlis "Tukuma apriņķa pērles" - dāvanas pansionāta "Ķīši" iemītniekiem. 

Savāc sauju pie saujas -
Kalns pacelsies augstu,
Pieliec lāsi pie lāses -
Būs jūra plaša.
Tāpēc pasaulei vajag tevis paša
Un vajaga tavu plaukstu.


VSAC “Zemgale” filiāle “Ķīši” saka vislielāko paldies brauciena organizētājiem un ik vienam no dalībniekiem, kas ienesa mūsu sirdīs laimi, sejās smaidu un sauli lietainā dienā. Ir pagājušas četras dienas pēc brauciena un cilvēki vēl jo projām ir saviļņoti par šo pasākumu.


Ar cieņu,
Baiba Ozola
Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja

Radošais mājasdarbs - Džūkstes pasaku muzeja eksponātu papildināšana ar Džūkstes Sprīdīti. Bildes šeit >>

16.janvāris Sigulda-Cēsis 

Arī jaunajā gadā tiek turpināta Labo darbu tradīcija, kad komandas brauciena ietvaros sniedz atbalstu līdzcilvēkiem. Šoreiz ar dāvanām – sporta inventāru – tika iepriecināti pusaudži no rehabilitācijas centra „Saulrīti” Straupē. Paldies dalībniekiem!

2015.gads

21.novembris "Kursas rallijs" - labie darbi Rūķupē

26.septembris "Valmiera-Smiltene". Tika sniegta praktiska palīdzība patvēruma mājai grūtniecēm un jaunajām māmiņām „Jaunpalejās” - sakrauta malka šķūnī, sagrābtas lapas, ziedotas noderīgas mantas jaunajām māmiņām un zīdaiņiem.

Radošajā mājasdarbā katra komanda uzdāvināja Smiltenes pilsētai pašdarinātu rudzupuķi. Fotogalerija šeit >>

1.-2.augusts "Rēzekne-Gulbene" 

Gulbenes novada amatnieku biedrība ir iecerējusi izveidot Gulbenes novada musturdeķi “Mana Gulbene”, aicinot ikvienu notamborēt krāsainus 12 x 12 cm lielus kvadrātus. Kopā tos satamborēt plānots gada otrajā pusē. Arī mēs piedalījāmies šī darbiņa tapšanā, jau mājās notamborējot vienu savas komandas kvadrātiņu. 

Musturdeķis gatavs!

Sadarbībā ar Viļāno sociālo dienestu un sociālā atbalsta centru „Cerība” sagādājām 1.septembra pārsteigumu - dāvanas (rotaļlietas, saldumus utml.) Viļānu novada bērniem no trūcīgām ģimenēm.

25.aprīļa "Talkas rallijs" norisinājās Lielās Talkas dienā. Tādēļ labie darbi bija saistīti ar talkošanu. Sadarbībā ar Embūtes Ekotūrisma centu Embūtes pilsdrupu pakājē tika iestādīti pašu komandu sarūpētie ziemciešu stādi. 

14.marts "Kreisais Krasts". Radošajā mājasdarbā komandas bija sagatavojušas īpašas grāmatzīmes - "Labie vārdi Olainei" par godu Olaines pilsētas dibināšanas 48.gadadienai (1967.), kuras tika dāvinātas Olaines bibliotēkai.

Labo darbu mājasdarbs - dāvinājums Kalnciema pagasta vidusskolai. Katra komanda sarūpēja skolēniem dāvanu - atstarojošo vesti vai atstarotāju. Fotogalerija šeit >> 

17.janvāris "Labais Krasts" .Tradicionālo labo darbu ietvaros dalībnieki dāvināja pārtikas pakas Vangažu pagasta daudzbērnu ģimenēm, pensionāriem, invalīdiem, par ko esam saņēmuši sirsnīgus pateicības vārdus no Vangažu invalīdu biedrības vadītājas Vijas Deņisovas, kura personīgi sagaidīja katru komandu sestdien biedrības telpās. 

2014.gads

11.janvāris "No Jelgavas līdz Dobelei 2014" - šajā posmā dalībnieki sagādāja Jaungada pārsteigumu Auces bērnu invalīdu biedrības „Māriņa” bērniem un viņu ģimenēm, dāvinot pašu sarūpētās dāvanas - apģērbu, kancelejas preces, rotaļllietas, saldumus un citas ikdienā nepieciešamās lietas.

Radošais Labais darbs - autofotoorientēšanās dalībnieki piedalījās Dobeles dižo Sniegavīru parādē, papildinot Sniegavīru saimi ar saviem Sniegavīriem, kuru mājvieta būs Dobeles novada Tūrisma Informācijas Centra telpas. 

Fotogalerija šeit >>

1.marts "Vecumnieki 2014" - Brauciena laikā dalībnieki ziedoja naudu Baldones iedzīvotājam Andrim Martinsonam, kuram 31.janvārī mājā uzsprāga gāzes apkures katls, un mājai nepieciešams kapitāls remonts. Mūsu dalībnieki kopā saziedoja 679,94 € un 6,25 Ls.

26.aprīlis "Rūjiena 2014" - palīdzīga roka tika sniegta Ērģemes pamatskolai. "Ļoti jauks pasākums, vienreizējas dāvanas: spēles, kanceleja, zeme, puķu podi, grāmatas, zēniem un meitenēm mājturībai materiāli, u.c. Pietiks visiem gan zēniem, gan meitenēm, gan pagarinātajai dienasgrupai, gan pirmsskolas grupām, gan mācību priekšmetiem, gan konkursiņu uzvarētājiem dāvinām. Būs ko atcerēties visam mūžam! ... Paldies par šādu iespēju. Prieks bija sadarboties! Superīgs pasākums un tikpat superīgas dāvanas. Lai izdodas turpmāko braucienu organizēšana!
Skolas administrācijas vārdā - skolotāja Agija Reizniece." 

Radošais Labais darbs - Naukšēnu Cilvēkmuzejam tika dāvināti dalībnieku veidotie eksponāti par tēmu "Naukšēnu Cilvēks". Dažas bildes no kontrolpunkta šeit >>

28.jūnija "Ražots Madonā" sacensību komandu radošais darbs - piedalīšanās "Kučuru dzirnavu" kāzu muzeja tapšanā ar interesantiem un atraktīviem eksponātiem, kāzu kleitām.  

2.augusts "Latgale 2014" - ar Naujenes Novadpētniecības muzeja atbalstu autofotoorientēšanās dalībnieki sacensību ietvaros piedalījās Ginesa rekorda tapšanas procesā - Lielā Augšdaugavas musturdeķa veidošanā un „Tautas atmiņu lādes” piepildīšanā.

20.septemba posmā "Sēlija 2014" ar dāvanām – rotaļlietām un dažādām spēlēm autofotoorientēšanās dalībnieki iepriecināja Ērberģes dienas centra bērnus.

Sezonas noslēguma posmā "Piebalga 2014" 1.novembrī ar īpašiem pateicības vārdiem un sirsnīgu uzņemšanu komandas sagaidīja Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centra „Ozoli” bērni un jaunieši Liezēres pagastā, kuriem komandas bija sarūpējušas dāvanas - grāmatas, sporta piederumus, spēles u.c.ikdienā noderīgas lietas.

2013.gads

Pirmais "Jaungada posms" norisinājās Bauskas apkārtnē. Ar saldumiem, kafiju, tēju iepriecinājām Elejas pagasta sociālā riska bērnus un sirmgalvjus.

"11. janvārī pasaulē svin Starptautisko „paldies” dienu. Šie svētki ir sākušies pēc ANO un UNESCO iniciatīvas. Pateicības vārdiem ir maģiska iedarbība, ar to palīdzību cilvēki dāvina prieku cits citam un pauž uzmanību, bez kuras nevar dzīvot neviens cilvēks.

Dienu vēlāk 12. janvārī notika šī gada pirmās auto foto orientēšanās sacensības, kuras piedalījās komandas no visas Latvijas un arī es visu Elejas bērnu un jauniešu centra bērnu vārdā saku sirsnīgu paldies sacensību organizatoriem, kuri mūs „ieraudzīja” un , protams visiem sacensību dalībniekiem. Jutām līdzi pilnīgi visām komandām. Īpašs paldies komandai no Bauskas, kura vēl pēc finiša atbrauca pie mums uz Eleju.

Paldies pasākuma organizatoriem un dalībniekiem par saziedotajiem saldumiem, kuri tika nogādāti Elejas pagasta vientuļajiem senioriem un ģimenēm ar bērniem, kā arī dalīti uz ielas satiktajiem bērniem .

Gandarījumu, kad sirma kundzīte vai opaps no sirds saka paldies, nekur citur nevar gūt. Ikreiz, palīdzot citiem, mēs palīdzam arī sev – iededzam sirdī prieka gaismiņu, kas palīdz kļūt labākiem, labestīgākiem un iejūtīgākiem.

Prieku sagādā arī bērnu un brīvprātīgo jauniešu mirdzošās acis, mirklī, kad saiņojam dāvanas un noteikti jau arī apziņa, ka esi palīdzējis otram liek justies labāk. Kā saka sena tautas paruna – dodot gūtais neatņemams.

Palīdzot citiem, mūsu sirdis kļūst gaišākas, mūsu domas kļūst gaišākas. Ja mēs, katrs uz pasaules dzīvojošais, saņemtos un uzsmaidītu vienam cilvēkam, kas notiktu? Smaidītu visa pasaule. Ja mēs katrs palīdzētu vienam cilvēkam? Kas notiktu? Pietiktu visiem.

Inga Andrejeva
Izglītības speciāliste mūžizglītībā,
Elejas bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra vadītāja

Bildes no Elejas skatiet šeit >>

 

Pavasara posmā "Skrunda 2013" veicām uzreiz divus labus darbus:

- Embūtes ekotūrisma informācijas centram tika dāvināti dalībnieku mājasdarbi par tēmu "Embūtes kuršu zobens". Šis mājasdarbs vēlreiz apstiprināja mūsu pārliecību, ka Latvijā dzīvo patiešām talantīgi cilvēki. Paldies viņiem par to!

- Ar noderīgām grāmatām, kancelejas precēm, galda spēlēm un rokdarbu izejmateriāliem dalībnieki ciemojās labo darbu kontrolpunktā - Vaiņodes biedrībā "Vaiņodes novada iniciatīvas grupa".

Bilžu galerija ir šeit >>

 

2013.gada 3.posmā īstenojām ideju par izstādes "Slīteres kukainis 2013" izveidošanu. 

Slīteres nacionālā parka 90. jubilejas gadā mūsu darbi tiks izstādīti Slīteres bākas teritorijā. Izstādi aplūkos Slīteres NP apmeklētāji. Izstāde lieliski papildinās Slīteres Ceļotāju dienu pasākumus 1.-2.jūnijā, kā arī Kukaiņu nakts pasākumu 27.jūlijā.

Izstādes eksponātu galerija >>

4.posms - Sāremā salas piedzīvojumi

Šajā posmā tradicionālo Labo darbu vietā komandu uzdevums bija jau mājās sagatavot dāvanu - sveicienu no Latvijas Sāremā salas iedzīvotājiem un sacensību laikā uzdāvināt to nejaušam garāmgājējam.

5.posmā viesojāmies Kazdangas pilī. 

Labo darbu kontrolpunktā Kazdangas pilī komandām bija jāierāmē iepriekš sagatavotus dzīvnieku un to pēdu nospiedumu attēlus. Kā dalībniekiem veicās ar šo uzdevumu var apskatīt šeit >>

Sacensību 5 gadu jubilejas posms "Abavas serpentīns"

Svētku sajūtu autofotoorientēšanās dalībnieki radīja arī Zantes ģimenes krīzes centra bērniem, dāvinot viņiem kancelejas preces, apģērbu un citas ikdienā noderīgas lietas, kā arī sniedzot praktisku palīdzību centra apkārtnes sakopšanas darbos. 

 

2012.gads

4.februāra posms "Madona-Jēkabpils"

Dalībnieku palīdzība bija nepieciešama Ļaudonas vidusskolas skolēniem, kuri pēc mācību stundu beigām pavada laiku skolā, gaidot autobusu. Viņiem tika dāvinātas dažādas galda spēles, krustvārdu mīklas, žurnāli u.c.noderīgas lietas brīvā laika lietderīgai pavadīšanai.


 

 

14.aprīlis - "Lemesele 2012"

Brauciena laikā dalībniekiem bija iespēja apskatīt neparasto Mazsalacas novada muzeja Dzimtkoku un 1300 rotaļu-suvenīru peļu māju un viesu nama „Stārķa ligzda” unikālo stārķu ekspozīciju, kā arī pašiem piedalīties šo kolekciju papildināšanā. Šo kontrolpunktu saimnieki ir izteikuši milzīgu paldies par saņemtajām skaistajām un neparastajām dāvanām – stārķiem un pelēm.

 

2.jūnijā - "Daugavas rallijs".

Labie darbi "Likteņdārzā" - dažādu daudzgadīgo ziedu stādīšana. 

"Esam pateicīgi, ka „Daugavas rallijā 2012” kā vienu no pieturvietām izvēlējāties Likteņdārzu. Paldies par to darbu, ko visas ekipāžas kopā ieguldīja Likteņdārza tapšanā! Būsim priecīgi, ja arī citus gadus apmeklēsiet Likteņdārzu!"

Ar cieņu un pateicību,

Valda Auziņa
"Kokneses fonda" Valdes priekšsēdētāja

Bildes skatāmas šeit >>

4.-5.augusts - "Liepāja-Klaipēda". Apģērbu, apavu, rotaļlietu u.c.ikdienā nepieciešamo lietu dāvinājums Liepājas bērnunamam.
 

22.septembris - "Sigulda-Cēsis". Labo darbu moto: "Pacienā Līgatnes dabas taku iemītniekus!". Līgatnes dabas taku zvēriņiem tika atvesti dažādi gardumi.
 

3.novembris - "Ērgļu virpulis". Palīdzība Ērgļu novada trūcīgajām ģimenēm un jaunajām māmiņām.

 

2011.gads

26.marta "Pavasara rallijā" sacensību dalībnieki dāvināja grāmatas un rakstāmpiederumus Nīgrandes pagasta bibliotēkai.

No dalībniekiem tika saņemts: 77 jaunas grāmatas, kuras līdz šim nebija bibliotēkā vispār (daiļliteratūra, nozaru literatūra, bērnu literatūra un fotoalbūmi), 39 grāmatas, kuras tiks atvietotas veco, nolietoto grāmatu vietā (13 no tām bērnu), 27 krāsojamās grāmatas, 24 iepakojumi (krāszīmuļi, krītiņi, flomasteri uc.) tika nodoti bibliotēkas bērnu rīcībā, kā arī parastie zīmuļi, rakstāmie, aplikāciju papīrs, priterpapīrs, kabatiņas un dokumentu mapītes u.c. 20 krāsojamās grāmatas, kā arī plastilīns, krāszīmuļi (9-kārbiņas un 15 krāszīmuļu paciņas) tika uzdāvinātas Nīgrandes bērnudārzam.  Īpašs PALDIES puisītim, kurš uzdāvināja spēli "Alias-junior" bērniem.

Posmā "Piebalgas skati" (28.maijs) ar LVM atbalstu Piebalgas mežos 2ha platībā tika iestādītas 6000 priedītes.  

 

Posmā "Maliena 2011" (6.-7.augusts) dalībnieki vāca ziedojumus latviešu rakstnieces (arī dzejnieces, dramaturģes, tulkotājas) Elīnas Zālītes pieminekļa atjaunošanai un tā apkārtnes labiekārtošanai Apē. Kopā tika saziedoti 104,47 Ls.

 

Posmā "Valmiera-Valga" (8.oktobris) - jaunā dīķa gultnes pļaušanas darbi Lugažu muižas parkā 

 

Posmā "Pierīgas lielais loks" (10.decembrī) - dāvinājums Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei Līčos.

 

Mūsu partneri:


Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.